Meiega uued tehnoloogiad tootavad Teie heaks!

kontakt apekomPaigaldus

Kui teil on olemas sobiv ruum ja soov omada infrapunasauna, võib selle paigaldada väga väikestesse ruumidesse, isegi korterisse, asendades vanni dussi ja infrapunasaunaga. Meie spetsialistid seletavad põhjalikult ära kuidas monteerida SEKK küttesüsteemil põhineva sisseehitatud infrapunasauna, ning vajadusel võivad selle paigaldada ise.

Mida kujutab endast sisseehitatud infrapunasaun?

Selle aluseks kasutatakse spetsiaalset SEKK kilet, mida ühendatakse tavalisse vooluvõrku pingega 220V ja mille võimsus on 320W ruumi ühe ruutmeetri kohta. infrapuna saun sekkSee soojeneb maksimaalselt 65°С, seega viibimine saunas saab olema mugav ja ülekuumenemine on välistatud. Omab kaitseklassi IP67.

  1. SEKK 0,51x1,7 m, 0,35х1,7 m, 220 V, 320 W/rm
  2. Puitliistud 10x50 mm
  3. Kaablikanal 16x16 mm või 25x25 mm
  4. Pruss 40x40 mm
  5. Sein
  6. Alüfoom (paksus 3-5 mm), fooliumiga SEKK-i suunas
  7. ooder (pärn, kask, seeder)
  8. Montaazikaabel
  9. Infrapunasauna juhtimisplokk

SEKK küttesüsteemil põhineva sisseehitatud infrapunasauna kasutatakse SEKK-i laiusega 510mm/350mm ja pikkusega 1700mm, mis ei tekita paigaldusel mingeid raskusi. Kile kinnitatakse vertikaalselt ruumide kõikide seinte ulatuses v.a. lagi ja põrand. Enne SEKK süsteemi paigaldust peavad lagi ja seinad olema kaetud (soojusisolatsioonimaterjaliga?). See on spetsiaalne saunade jaoks ettenähtud soojusisolatsioonimaterjalid, mis kannatavad kuni 160°С temperatuuri.

Pärast seda kui ruum on kaetud isolatsiinimaterjaliga ja SEKK kilega, võib seda üle lüüa dekoratiivse kattega. Me soovitame kasutada selleks voodrit (pärn, kask, seeder, haab, lepp)

Sauna töö reguleerimiseks kasutatakse soome firma Harvia poolt spetsiaalselt IP saunade jaoks väljatöötatud juhtimispulti.

Tuleb võtta arvesse seda, et iga ruum kuhu kavatsetakse paigaldada sisseehitatud infrapunasauna vajab kohustuslikku individuaalset võimsuse ja SEKK-i asukoha arvestust. Selleks, et kõike teha õigesti ja täielikus vastavuses tehnoloogiliste nõuetega, on vaja teada ruumi täpseid mõõtmeid (pikkus, laius, kõrgus, ja ka seinte soojustustase).

Kõiki vajalikke seadmeid ja täpset juhendit iseseisvaks paigalduseks on võimalik muretseda meie kontoris ja saada kõiki kasulikke nõuandeid montaazi kohta.

Meie spetsialistid võivad ka eelnevalt objektiga tutvuda, kõike täpselt mõõta ja vajadusel paigaldada IP sauna kiiresti ja kvaliteetselt.

Hinnadinfrapunasaun sekk

Infrapunasauna küttekile SEKK 1 hind on 50 EUR/m2.

Meie spetsialistid võivad monteerida ka infrapunasauna kabiini.

Materjalide ja töö hinda arvutatakse individuaalselt olenevalt objektist ja tellija soovidest.

Infrapunasaun saab tellida helistades numbrile

+372 58002609, +372 5068523, +372 58250995

või saates e-kirja aadressile info@apekom.com

Et teha teile täpsema hinnapakumise, meile on vaja sauna mõõtmed.

Siis me saadame Teile pakkumise koos plaaniga ja infoga.